O firmie

Firma Jap-Parts Sp. z o.o. od blisko 20 lat działa w branży motoryzacyjnej, specjalizując się w sprzedaży i skupie części mechanicznych i blacharskich do samochodów produkcji japońskiej i amerykańskiej. Zebrane w tym czasie doświadczenia przekładają się na doskonałą znajomość rynku i pozwalają nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

hala

Na początku swojej działalności firma koncentrowała się na marce NISSAN, co owocuje dzisiaj bardzo bogatą ofertą asortymentową oraz dogłębną znajomością zagadnień związanych z budową i eksploatacją pojazdów tej marki. Oprócz tego od kilku lat w ciągłej sprzedaży posiadamy również części zamienne do samochodów takich producentów jak INFINITI, MERCEDES, AUDI, LEXUS i MAZDA.

Na bieżąco powiększamy swój asortyment, a nasza oferta nie opiera się na zakupach dokonywanych tylko w Europie. Importujemy części również ze Stanów Zjednoczonych, dzięki czemu możemy zaproponować swoim klientom szerszą gamę produktów najwyższej jakości, często niedostępnych w innych firmach motoryzacyjnych czy nawet salonach samochodowych.

Swoją ofertę kierujemy do osób ceniących sobie zarówno swój czas jak i produkty najwyższej jakości. Dzięki współpracy z firmą kurierską DHL mamy możliwość dostarczenia zamówienia pod wskazany adres nawet w dniu jego złożenia. Zamówione produkty można też odebrać osobiście w siedzibie firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zapewniając każdemu klientowi rzetelną i szybką obsługę.

Zespół Jap-Parts